З нагоди дня Святого Миколая учасники художньої самодіяльності Слов'яносербського будинку культури  отримали солодкі подарунки.

Дата: 20.12.2023 08:44

Ні війна, ні повітряні тривоги не заберуть у дітей щасливого дитинства, радощів та емоцій напередодні Різдвяних свят.
Святий Миколай завдяки підтримці Великоплосківської громади завітав до нашого будинку культури, щоб вручити діткам солодкі подарунки та привітати з прийдешніми святами. Бажаємо зростати здоровими,  добрими і щасливими на радість батькам, а Україні на славу! Гарних свят, очікуваних подарунків, мирного неба і щасливого дитинства.