Шановні мешканці Великоплосківської громади!

Дата: 19.12.2023 14:49

Триває 664-й день повномасштабної війни...
Кожен день війни приносить страждання та біль втрат. Внаслідок російського вторгнення понад у 2,5 мільйонів українців пошкоджено або зруйновано житло. І це не враховуючи тимчасово окуповані території, де не можна порахувати зруйноване житло.

Люди покидають свої домівки та шукають більш безпечні місця, потребують прихистку. Серед них жінки та діти, особи похилого віку, люди з інвалідністю.

Якщо ви самі чи ваші близькі готові запропонувати житло для осіб, які залишились без даху над головою, просимо звернутись до відділу сім'ї, молоді та соціального захисту населення Великоплосківської сільської ради або  телефонуйте за номером 0953810543.

Громадяни, при наявності права власності на будинок, які приймають на тимчасове розміщення внутрішніх переселенців, отримують грошову компенсацію від міжнародних організацій.

Ми разом, бо ми українці!