Підтримуємо здоров'я

Дата: 12.12.2023 11:05

Фото без описуСьогодні у нас в амбулаторії день, коли наші пацієнти приходять, щоб підтримати своє здоров'я та здати необхідні аналізи. День здачі аналізів для нас - це можливість допомогти пацієнтам піклуватися про себе і разом крокувати до здорового майбутнього.
Сьогодні нас відвідали 15 паціентів. З них 10 дорослих та 5 діточок. Дослідження ми проводимо на аналізаторі, яке включає 25 різних показників.

Ці 25 показників загального аналізу крові допомагають лікарям робити висновки про стан здоров'я пацієнта, виявляти потенційні проблеми та контролювати перебіг лікування. Кожен із них важливий і дає цінну інформацію про функціонування організму, допомагаючи підтримувати здоров'я на високому рівні.