"Збройні Сили України - слава, гордість, міць країни"

Дата: 06.12.2023 15:52

До Дня Збройних Сил України бібліотекари КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» провели годину патріотизму "Збройні Сили України - слава, гордість, міць країни" для учнів 4 класу. Також діти подивились відео, в якому представлені матеріали про створення Збройних Сил України, про визначних військових нашого часу. Працівники бібліотеки презентували книги, присвячені всім захисникам і захисницям, які виборюють свободу та мир в ім’я єдиної суверенної та незалежної України.  Учні висловлювали слова подяки Героям України та вшанували їх пам`ять хвилиною мовчання.

Величезна пошана кожному воїну за оборону нашої держави та нашого життя! Низький уклін і світла пам'ять тим, хто віддав своє життя за нашу незалежність, нашу свободу.

Бажаємо всім нам миру і перемоги!