Зі святом Вас, захисники нашої країни!

Дата: 06.12.2023 00:01

6 грудня - професійне свято українських військовослужбовців.

Український воїн - це захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода та незалежність мають велике значення.

Сьогодні, під час великого випробування для нашої країни, бійцями Збройних сил України стали найвідважніші, найвеличніші сини та доньки нашої Батьківщини. Разом з професійними військовими в один стрій стали люди, які були далекі від зброї, але ж взяли її до рук, аби захистити життя дітей, батьків, коханих та друзів від російської навали.

У цей святковий день закликаю кожного мешканця громади приєднатися до привітань Захисникам нашої держави, висловити їм вдячність та повагу! Вклонімось низько та пронесемо через віки пам'ять про наших Героїв, які віддали свої життя за незалежність українців від російського агресора!

Слава вам, Захисники! Божої опіки, хай вас Бог оберігає! Повертайтесь живими! Сил вам, міцного здоров'я, мужності, впевненості на шляху до Перемоги!

Ми в вас віримо!

Вклоняємось до землі, найхоробріші Сини та Доньки рідного народу!

З повагою - Великоплосківський сільський голова Іван БАТУРІН