«Ми не такі, як всі, ми трохи інші…»

Дата: 05.12.2023 15:56

3 грудня громадскість відзначає Міжнародний день інвалідів. Проводиться багато заходів з метою підтримки людей з  інвалідністю. Цьогорічні соціальні ініціативи по відзначенню Дня інвалідів були спрямовані на те, щоб донести до суспільства думку про справжнє рівноправ’я всіх людей, незважаючи на їхні фізичні чи інші обмеження.

З  цього приводу працівники КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» завітали до учнів 7 класу та підготували для них відео за темою:  «Ми не такі, як всі, ми трохи інші…» Після чого провели з дітьми бесіду «Як ви можете допомогти людині з інвалідністю?»

Бібліотекари побажали всім  людям з особливими потребами витримки, сил, здоров’я,  успіху, можливості втілити в реальність Ваші плани та задуми!