Виставка дитячих малюнків на тематику «Моя родина вільна проти насильства!»

Дата: 01.12.2023 15:43

2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме 2 грудня 1949 року прийняли Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми. На жаль, у світі досі існують сучасні форми рабства, такі як торгівля людьми, продаж наречених, шлюби з примусу, ряд форм дитячої праці, насильницьке вербування дітей та ін...

Вихованці Тростянецького СБК до  Всеукраїнської  акції "16 днів проти насильства" представили свої малюнки на тематику акції "Моя родина вільна проти насильства". Дитячі малюнки підтвердження того, що люди мають любити, дбати, допомагати і не кривдити один одного. Їхній світ без насильства, сповнений тепла, позитиву, справжніх почуттів, і завдання дорослих – реалізувати дитячі мрії.