Сеанс «Прямої телефонної лінії

Дата: 30.11.2023 09:34

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

• грудня 2023 року з 14.00 до 16.00 на теми:

«Створення умов праці, що сприятимуть збереженню психічного здоро'я,

підвищують продуктивність праці і мають позитивні економічні наслідки»;

04 грудня 2023 року з 10.00 до 17.00 на теми:

«Роботодавець має створювати робочі місця для осіб з інвалідністю».

По телефону 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України  Сорокін Ігор Борисович

«Чи потрібно при прийомі працівника за сумісництвом вказувати в наказі про прийняття на роботу години роботи?»

«Чи потрібно надсилати повідомлення до ДПС щодо оформлення внутрішнього сумісника»

«Які періоди зараховують до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку»

«З якого віку допускається прийняття працівників на роботу?»

«Щодо призупинення дії трудового договору»

«Чи можна звільнити мобілізованого працівника за угодою сторін»

«Як має діяти ФОП, приймаючи працівника на роботу»

«Орієентовний перелік суспільно корисних робіт в умовах стану»