Засідання Державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Роздільнянській районній державній адміністрації

Дата: 30.11.2023 08:24

На засіданні Державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Роздільнянській районній державній адміністрації, яка відбулась 29 листопада  під керівництвом начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька розглянуто питання щодо оголошення спалаху Африканської чуми свиней (АЧС) в підсобному господарстві Новосавицького психоневрологічного будинку-інтернату.

Заслухавши доповідь начальника Роздільнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Олега Гнисюка про епізоотичну ситуацію, що склалася в підсобному господарстві Новосавицького психоневрологічного будинку-інтернату Великоплосківської об’єднаної територіальної громади Роздільнянського району, комісією вирішено визначити територію підсобного господарства епізоотичним вогнищем щодо африканської чуми свиней та запровадити карантин з 29 листопада 2023 року.

Комісією також затверджений план заходів з профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання.
На даному етапі вживаються заходи щодо ліквідації спалаху АЧС відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України.