Вічна пам’ять та шана Василю Дрозду!

Дата: 28.11.2023 16:53

23 листопада 2023 року захищаючи нашу Батьківщину, внаслідок бойових дій на полі бою біля населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області загинув інспектор прикордонної служби – кулеметник, майстер-сержант Дрозд Василь Олександрович, 1980 року народження.

Сьогодні, 28 листопада ми з великим сумом і повагою проводжали загиблого в останню путь.

На знак скорботи за загиблим на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Великоплосківської сілької ради було приспущено Державний прапор України з чорною стрічкою та  вшановано пам’ять загиблого героя хвилиною мовчання.

Під час зустрічі Героя мешканці Великоплосківської та Великомихайлівської громад утворили коридор шани до батьківської хати військовослужбовця. Велика кількість людей прийшли попрощатися з Василем – це рідні, друзі, побратими та мешканці обох громад.

Слова великого співчуття виразили представники місцевої влади та бойові товариші.

Василь завжди був вірний військовій присязі, як відданий захисник нашої Батьківщини, виявляв стійкість, відданість та мужність, що були невід’ємними частинами його характеру. Він пожертвував своїм життям за мир і свободу нашої країни. Низький уклін його героїзму.

Нехай добрий і світлий спомин про Василя стане сильнішим за смерть і залишиться в пам’яті рідних, друзів, побратимів, наступних поколінь.

Висловлюємо щирі співчуття родичам, близьким та друзям загиблого. Скорбимо разом з вами в ці важкі часи втрати.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Царство Небесне!