З 27 листопада 2023 року змінюються рахунки ПДФО для окремої категорії платників

Дата: 27.11.2023 09:04

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податків, що з  27 листопада 2023 року податок на доходи фізичних осіб з грошового зобов’язання, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими  та особами рядового і начальницького складу, сплачують до державного бюджету на нові рахунки, відкриті Державною казначейською службою України податкові агенти за кодом класифікації доходів бюджету 11010201.

Інформація про реквізити рахунків для сплати ПДФО розміщена на субсайті Головного управління ДПС в Одеській області вебпорталу ДПС за посиланням https://od.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/