Життя дошкільної групи

Дата: 24.11.2023 14:42

При Великоплосківському ОЗО - ліцеї  функціонує дошкільна група, яка об'єднує  дітей віком 4-5 рочків  та допомагає соціалізуватись в дитячому колективі, налаштуватись працювати в колективі, отримати необхідний рівень знань, вмінь та навичок, необхідних для вступу до першої ступені закладу освіти. Керівник групи, Карпова Інна Іванівна, працює за програмою " Впевнений старт". Під час  занять діти ознайомлюються з цифрами та початком лічби, буквами та звуками, вчаться тримати в руці ножиці та олівець.  Крім того діти вчаться працювати в групі та парами, робити спільну  колективну працю, пізнають основи безпеки життєдіяльності, правилами поведінки. На заняттях велика увага приділяється вихованню патріотизма та гідного ставлення до людей.