"Запали свічку пам'яті"

Дата: 24.11.2023 09:13

У четверту суботу листопада, Україна вшановує День пам'яті жертв голодоморів. 25 листопада о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання. А о 16:01 стартує Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті".

Бібліотекари КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» також долучились до цієї акції та запалили свічки в пам'ять про вбитих геноцидом співвітчизників. У читальній залі бібліотеки діє книжкова виставка «І свічка плакала в скорботі».

Кожен бажаючий може долучитися до вшанування пам'яті загиблих і встановити свічку на своєму підвіконні. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників, нашу віру у майбутнє.