Урок мужності "Ті, хто оберігає наш спокій"

Дата: 23.11.2023 15:50

Напевне, кожен із нас, навіть у глибині душі, не міг подумати, що буде жити в часи, коли повсюди чути слово "війна". Воно так непрохано увірвалося в наше життя, його чути як із вуст найменшого українця, так і дорослого громадянина.
  Українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Їх відданістю та сміливою боротьбою захоплюється кожен українець та цілий світ. Військові операції, що здійснюються українськими воїнами під час захисту незалежності та територіальної цілісності України увійдуть у воєнну історію, а імена кожного захисника і захисниці України назавжди закарбуються в історії України.

Вчителі Перстньова О.І. та Згордан Л.М. на  уроці мужності познайомили учнів з нашими односельчанами, які захищають нашу державу. Діти висловили слова великої вдячності захисникам та побажали  поскоріше повернутися додому з Перемогою.