Турнір "Золота осінь 2023"

Дата: 23.11.2023 09:38

18 листопада, у місті Подільськ, пройшов відкритий турнір «Золота осінь-2023» серед юнаків 2006 р.н. та молодше. В ньому прийняло участь 10 команд з Одеської області, а саме: 2 команди СК «Подільськ», ДЮСШ «Затишшя», ДЮСШ «Захарівка», ДЮСШ «Роздільна», ДЮСШ «Ананьїв», ВК «Ставрово», ДЮСШ «Окни»(Новосамарка), ДЮСШ «Кодима», ВК «Великоплоске».

Всі команди поділились на дві підгрупи. В кожній підгрупі було по 5 команд, які провели всі ігри по колу.

Наша команда Великоплосківського ОЗО-ліцею зайняла 3 місце, зігравши у своїй підгрупі чотири гри по колу. Першу гру зіграли проти ДЮСШ Захарівка і впевнено обіграли з рахунком 2:0 по партіям, другу гру зіграли з ДЮСШ Окни, де здобули ще одну перемогу з рахунком 2:1 по партіям. Потім зіграно було ще дві гри проти титулованих команд: ДЮСШ Кодима та ДЮСШ Подільськ. Наші хлопці в запеклій боротьбі проявляли свій характер, але вдача була на стороні суперника - хазяїв турніру. Ми віримо, що перемоги обовʼязково будуть, треба рухатись в цьому напрямку далі. Все ще попереду!

Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися та тренуватися!