Цифровізуємо кохання👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻 15 500+ молодят подали заяви про шлюб на порталі Дія

Дата: 22.11.2023 16:44

Фото без описуВже понад 9 місяців ви подаєте заяву про шлюб за кілька кліків у Дії. Вибираєте місце, дату та формат церемонії. А далі просто приходите на весільну церемонію.

Щасливі, що все більше молодят витрачають час одне на одного, а не на черги в держустановах. За 9 місяців понад 15 500 пар успішно скористалися послугою в Дії.

🤵🏻‍♂️👰🏻‍♀️ 53% заяв подають жінки. Майже порівну закохані вибирають повний обряд реєстрації та одруження без урочистостей.

📍Найбільше заяв про шлюб через Дію — у Києві

Як подати заяву❓
1. Авторизуйтеся на порталі Дія
2. Натисніть Послуги → Сім’я → Заява про шлюб
3. Заповніть заяву та виберіть деталі церемонії
4. Сплатіть адміністративний збір зручним способом та підпишіть електронним підписом
5. Далі ваша половинка отримає посилання на заяву електронною поштою. Він чи вона має також підписати її з КЕП

Заяву відділ опрацює протягом одного робочого дня. Після чого отримаєте результат розгляду.

У кохання немає місця для бюрократії🤍

Міністерство юстиції України