19 листопада діти разом з батьками мали можливість насолодитись виставою Київського державного цирку , та побачити частинку дива.

Дата: 19.11.2023 15:31

Тростянецька гімназія хоче висловити слова вдячності Великоплосківській сільській раді в особі Батуріна Івана Максимовича та відділ освіти, спорту і туризму в особі ЯрочкФото без описуіна Володимира Юрійовича за організацію цього свята .

Окремо хочемо подякувати директору Товариства імені Войкова, Дубровіну Олегу Леонідовичу , за допомогу в підвозі дітей .

Діти та їх батьки змістовно провели вихідний день разом з родиною та отримали позитивні емоції від циркового мистецтва.

Вдячні , що в такий нелегкий для всіх час , була можливість безкоштовно переглянути циркову виставу та поринути в невеличку казку