"Київський Державний Цирк" радість для дітей та дорослих.

Дата: 20.11.2023 12:26

19 листопада 2023 року у Великоплосківському сільському будинку культури  за підтримки та фінансування Великоплосківської сільської ради з нагоди Дня працівників  сільського господарства відбулася вистава Київського державного цирку «Сучасник». Захід було проведено з дотриманням заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні. До заходу мали змогу долучитися всі бажаючі на території громади, завдяки організації підвозу зі всіх старостинських округів.   Діти–глядачі були у захваті від веселих клоунів, безстрашних повітряних гімнастів та  гнучких еквілібристів.  Найбільш сподобався виступ дресированих песиків , які виконували веселі трюки та «розмовляли» з глядачами. В умовах воєнного стану  дитяча посмішка є для нас скарбом сьогодення. Дякуємо організаторам та нашим захисникам за можливість подарувати нашим дітям щасливі хвилини дитинства.