Робоча зустріч підрозділу органу ДПСУ, Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості з суб'єктами господарювання

Дата: 17.11.2023 12:27

17 листопада 2023 року у приміщенні Великоплосківської сільської ради відбулась робоча зустріч підрозділу органу ДПСУ, Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості з суб'єктами господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Великоплосківської сільської ради.

В ході зустрічі було обговорено низку питань та надано відповідні роз'яснення щодо здійснення торговельного обслуговування, надходження орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності, справляння суб’єктами господарювання податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, сплати єдиного податку суб’єктами господарювання, сплати ПДФО з найманих працівників та належним чином оформлених трудових відносин.

,