Шерити — не ксерити📲 9 страхових сервісів, які отримують копії документів через Дію

Дата: 15.11.2023 15:11

Ділимося переліком страхових компаній і сервісів, які впровадили сервіс Дії — шеринг документів.

🙌🏻І не треба жодних сканів, ксерокопій і фотографій. У деяких випадках навіть їхати нікуди не потрібно. Усе що треба — документ у Дії, копію якого потрібно відправити, та Дія.Підпис.

Кілька кліків у застосунку — і компанія отримує копію в pdf-форматі, а також дані документа, якими можна автоматично заповнити поля в договорі. І не потрібно вводити їх вручну😉

Гортайте галерею — там перелік страхових компаній і сервісів, які вже впровадили шеринг документів.

Ок, Діє. Як це працює?
1️⃣ Компанія надсилає у вашу Дію запит на отримання копій. У запиті — назва компанії та документи, копії яких потрібні.
2️⃣ Ви підтверджуєте запит Дія.Підписом.
3️⃣ Компанія отримує цифрові копії документів одразу в систему.

Цифровізуємо, щоб клік-клік — і готово 🫶🏻