Квіти і війна — хтось скаже — речі несумісні... Неправда, бо квіти для людського серця є одним із найочевидніших антистресів! Це символ перемоги красивого над потворним і взагалі — одвічний знак Перемоги!

Дата: 01.11.2023 13:22

Квіти…як їх багато на нашій землі. Вони скрізь: і біля охайних осель, і на полях, і на білих рушниках. Іноді здається, що слова «квітка» і «Україна» – синоніми. Бо такої квітучої землі як наша немає ніде в світі. Саме тому,  працівники Тростянецького закладу культури та бібліотеки долучилися до озеленення території для естетичного вигляду.  Сьогодні біля будинку культури висадили кущі хризантем. Ми, прагнемо бачити комфортний і приємний простір села!

Бережімо природу нашої Батьківщини, нашої неньки! Відтепер територія нашої громади буде зеленішою та красивішою!!!

Все буде Україна!!!