Урочисте покладання квітів , до пам’ятника загиблим землякам в роки Другої Світової війни, з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників.

Дата: 27.10.2023 11:42

Жовтень– осінній місяць,  який чарує нас не лише різнокольоровим листям, а й славетною подією – звільненням України від німецько-фашистських загарбників.

Для більшості наших співвітчизників Друга Світова війна розпочалася 22 червня 1941 року. На українських землях війна тривала 1225 днів і ночей, з 22 червня 1941 року по 28 жовтня 1944 року. Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. До цієї нагоди працівники Тростянецького закладу культури, бібліотеки, старостату та громадської організації  вшанували полеглих у боротьбі за честь і свободу Батьківщини, усіх невинних жертв, чиє життя відібрала війна, хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Про це слід пам'ятати, щоб це не повторилося ніколи знову!

Ніколи знову!

На жаль, нині це гасло не спрацювало.

Укотре. Знову.

Українське і світове «Ніколи знову!» не зупинило російських агресорів з їхнім «Можем повторить».

І росіяни повторюють. А українці зупиняють.

Пам'ятаймо тих, хто боровся за Україну!

Молімося за тих, хто бореться за неї знову!