Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському краєзначому конкурсі «От де люде наша слава, слава України»

Дата: 24.10.2023 09:03

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що Всеукраїнський благодійний Культурно-науковий фонд Т.Г.Шевченка запроваджує цього року до 210-річчя від дня народження Кобзаря Всеукраїнський краєзнавчий конкурс «От де люде наша слава, слава України» (далі – Конкурс), до участі в якому запрошується учнівська та студентська молодь.

Конкурс проводиться з метою формування національної свідомості, сприяння виявленню талановитих дослідників, зацікавлених у розвитку шевченкознавства, популяризації як його творчості, так і діяльності та творчості своїх видатних земляків.

Конкурс оголошується 1 жовтня 2023 р.:

• початок прийому анкет-заявок на участь у Конкурсі - 1 грудня 2023 р.;
  • початок прийому робіт - 1 січня, кінцевий термін подання творів - 31 січня 2024 р.;
  • переможці оголошуються 9 березня 2024 р. Нагородження відбувається в електронному вигляді впродовж березня.

Конкурс проводиться в електронному форматі.

З    детальною    інформацією     щодо    участі    можна   познайомитись    за посиланням: https://ot-de-lude-nasa-slava-slava-ukraini4.webnode.page/

Участь у Конкурсі безоплатна.