Триває пошук родини для чотирьох дітей - Кіри, Інги, Платона та Степана.

Дата: 23.10.2023 15:10

На первинному обліку Служби у справах дітей Великоплосківської сільської ради перебуває родинна група  дітей, це сестри та брати,   позбавлені батьківського піклування, яких не можливо роз'єднувати - Кіра (16 років), Інга - (14 років), Платон - (12 років), Степан - (11 років).

Діти потребують влаштування в сімейні форми виховання: опіка, прийомна сім`я, дитячий будинок сімейного типу, усиновлення.

За характером усі діти – спокійні, ввічливі та розсудливі. Легко контактують як з однолітками, так і з дорослими. Будь-які діагнози у дітей відсутні. Діти перебувають в евакуації за кордоном.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Служби у справах дітей Великоплосківської сільської ради за адресою: с. Великоплоске, вул. Центральна, 121.