День відповідальності у Великоплосківському ліцеї

Дата: 19.10.2023 10:16

У психологічній літературі існує безліч підходів до визначення поняття «відповідальність» та до її основних характеристик. Це пов'язано з тим, що на сучасному етапі розвитку суспільства перед людиною ставляться нові вимоги до її особистісних властивостей, таких як самостійність, ініціативність, та відповідальність, які допомагали б їй пристосуватися до постійних змін у середовищі та сприяли б її особистісному розвитку. З огляду на це в День відповідальності  Кожанова Олена Миколаївна провела з учнями 6 класу годину спілкування " День відповідальності людини", де  ознайомила дітей з  історією заснування Дня відповідальності. Разом з учнями визначили  свою зону відповідальності і провели  Інтернет флеш - моб " 5 відповідальних людей в моєму житті". Дякуєм захисникам за можливість вчитись!