Вдячність і шана нашим героям!

Дата: 18.10.2023 15:18

Триває війна... І на жаль, здобуваючи Перемогу, ми втрачаємо своїх захисників.
Ми маємо пам'ятати героїзм наших співвітчизників, які відстоюють нашу незалежність покладаючи життя. Саме тому сьогодні класний керівник 4 класу Кожанова Ольга Василівна провела для учнів годину спілкування "Вдячність і шана нашим героям". Під час  заходу діти були ознайомлені з життям наших земляків, мішканців нашої громади - Івана Баєва,  Андрія Жупанова, Володимира Геращенка, Сергія Грицука. Під час ментальної  вправи "Як ти" діти поділились своїми хвилюваннями за своїх близьких та знайомих, написали  листи пошани та подяки, які передадуть на фронт. Наприкінці уроку діти виготовили голуба миру і загадали йому бажання про  мир в нашій улюбленій країні! Дякуємо нашим захисникам за можливість жити!  Вдячність і шана нашим героям!