#ЯПротиВипалюванняСухоїРослинності

Дата: 11.10.2023 14:45

Щовосені   ми з задоволенням милуємось на яскраве листя. Але на жаль, яскрава пора минає , а опале листе залишається. Традійно  його спалюють господарі, але це  наносить шкоду не лише нашому здоров'ю, а й оточенню. Внаслідок спалювання листя в повітря виділяються важкі метали, канцерогени, бенз(а)пірен, чадний газ, діоксини та пил, які викликають головний біль, запаморочення, ускладнення дихання, може провокувати у людини онкологічні захворювання. Від паління сухостою руйнується ґрунтовий покрив і вся йогомікрофлора, знищуються насіння і коріння рослин. Після такого підпалу для відновлення ґрунту, життя рослин і комах потрібно 5-6 років. Саме тому колектив Великоплосківского ОЗО - ліцею відгукнувся  на закликання Роздільнянської РУ ГУ ДСНС в Україні і долучились до акції  #ЯПротиВипалюванняСухоїРослинності.