Волонтери на захисті

Дата: 06.10.2023 10:58

В часи війни кожен  вносить свій  посильний внесок у загальну справу. Але не можна не відзначити роботу тих, хто з усих сил намагається  допомогти нашим захисникам. Це волонтери. Класний керівник 6 класу Карпова Інна Іванівна провела з учнями годину спілкування " Я - волонтер". Вчителька розповіла  учням  про видатних волонтерів, волонтерські організації. Згадали  про Петра Сагайдачного, Івана Мазепу, Михайла Грушевського. Дізнались про роботи благодійних фондів  " Товариство Червоного Хреста", " Коло", " Повернись живим", " Сергія Притули". Відзначили, що найменша крапля допомоги від кожного стане великим морем допомоги від громадян. Саме тому наш заклад активно приймає участь у всіх благодійних заходах, які проводить громада і самостійно намагається ініціювати їх проведення.