Мінфін готує зміни до порядку складання бюджетної звітності

Дата: 04.10.2023 10:00

На сайті Мінфіну оприлюднено проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування» (далі – проект наказу).

Проектом наказу пропонується внести зміни до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 № 44, в частині:

• доповнення Звіту про надходження та використання коштів, отриманими за іншими джерелами власних надходжень (форма № 4-2д, № 4-2м) показниками про надходження та використання коштів, отриманих як 30 відсотків дивідендів (доходу), нарахованих на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є майнові права інтелектуальної власності, виключні майнові права на які належать державним науковим установам (крім державних наукових установ оборонно-промислового комплексу), державним університетам, академіям, інститутам, а також порядку його заповнення;
  • визначення інформації, яка наводиться фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування під час заповнення звіту про виконання бюджету (кошторису) фонду за показниками трансфертів.

Наказ набере чинності з 01 січня 2024 року, але не раніше дня його офіційного опублікування

Додаток 3. Звіт

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування»

Джерело:https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/minfin-gotuye-zmini-do-poryadku-skladannya-byudzhetnoyi-zvitnosti/