Привітання людей похилого віку від Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки

Дата: 03.10.2023 15:00

Осінь життя. В похилому віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження.

Наше старше покоління - золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою.

Слов'яносербський будинок культури та бібліотека для своїх літніх людей підготували та провели невеличкий концерт ''Роки людині до лиця'' та організували книжкову виставку ''Книги вашої молодості ''.

Фото без описуФото без опису

Багато хороших слів у цей день почули досвідчені, мудрі, добрі бабусі та дідусі. Присутні на заході люди поважного віку слухали пісні своєї молодості, разом співали, брали участь у веселих конкурсах, а наостанок було традиційне чаювання та смачна юшка...