Слов'яносербська бібліотека відсвяткувала свій 70-десятирічний ювілей.

Дата: 03.10.2023 14:55

Свято співпало з Всеукраїнським Днем Бібліотек. Хорошою подією стало це свято для наймолодших читачів , учнів першого класу. Для них працівники бібліотеки та будинку культури організували «Знайомство з казковим містом».

Бібліотечне місто малят зустріло розмаїттям цікавих книг, газет, журналів та яскравих книжкових виставок.

Фото без описуБібліотекар Левченко Людмила провела екскурсію. Цікавими були для дітей літературні вікторини, конкурси та розваги. На свято завітали гості: ЇЇ Величність Казка(Орланюк Діана) та Бабуся Ягуся (художній керівник Б/К Козир О.С.). Діти отримували запитання про улюблених казкових героїв від Бабусі Ягусі, щоб вона відпустила Казку з ув'язнення. Малеча гарно справилась з завданнями і Казка повернулася. Баба Яга стала доброю і запросила дітлахів у свою хатку на курячих ніжках.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Свято закінчилось хороводом та пригощанням солодощами. Кожна дитина отримала посвідчення читача.Як завжди свято не обходиться без подарунків ось і наша бібліотека отримала подарунок від Слов'яносербського старостинського округу .