Слава та честь українському захиснику.

Дата: 01.10.2023 11:31

Щиро вітаємо всіх із Днем захисників і захисниць України - зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу!

Волелюбні козаки зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, а тепер уже покоління наших сучасників змушено зі зброєю в руках захищати честь рідної землі, свободу та незалежність Батьківщини.

Найщиріші вітання усім воїнам, які мужньо захищають суверенітет, територіальну цілісність нашої держави, мир та спокій українського народу.

Це свято подяки чоловікам і жінкам - всім захисникам України, і всім тим, хто своїми діями так чи інакше захищають Україну, дарують своєму народові мирне майбутнє.

Бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, незламної волі, сили духу, незгасимої енергії, добра і миру, душевного спокою, плідної праці на благо української держави, успіхів у повсякденному житті, благополуччя та добробуту, родинного тепла та затишку!