Привітання вчителів

Дата: 01.10.2023 09:23

Шановні вчителі,  Ваша праця є дорогоцінним вкладом у молоде покоління. Ви навчаєте не тільки наукам, а й навичкам, цінностям, які складають основу для життя у нашому суспільстві. Ваша енергія та вміння зробити урок цікавим – це справжнє мистецтво. Нехай кожен день принесе Вам нові знання, відкриття та натхнення.  До Дня вчителя учні 11 класу на чолі зі своїм класним керівником Батуріною Галиною Вікторівною підготували святковий концерт.  До свята зазделегідь були підготовлені  невеличкі міні - привітання  від учнів, жартівливі інтерв'ю. Колективом закладу були запрошені найпочесніші гості цього свята - вчителі, які зараз  знаходяться на заслуженому відпочинку, але все своє життя вони поклали на вчительську ниву, віддавши учням свої серця. У святково прикрашеній залі лунали слова привітання, пісні, гуморески. Була розіграна  жартівлива святкова лотерея. Несподіванкою на святі стали слова привітання  від вчительських дітей: тих, хто зараз вчиться в школі, та тих, хто вийшов в самостійне життя  та надав своє відеопривітання. Чудовим подарунком від Єждіна Євгенія Ігоровича стали виступи - привітання від танцювального гурту "PULS". Не забули і про тих вчителів, які вже пішли з життя і вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Дякуємо усім, хто долучився до привітання - завдяки вам  це свято стало незабутнім! Дякуємо захисникам за можливість  вітати, згадувати!