Вітаємо всіх , хто відданий бібліотекам, розуміє їх роль в житті кожної людини та готовий супроводжувати будь-кого у дивовижний світ книги!

Дата: 30.09.2023 10:12

Шановні бібліотекарі нашої громади!

Колектив Тростянецького сільського будинку культури сердечно вітає Вас із професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек! Святом всіх, хто усе життя присвятив себе книжковим морям і планетам, книжковим храмам і кораблям у океані інформації. Святом, яке зберігає минуле, не залишивши осторонь сучасності, спрямовуючи свою діяльність у майбутнє, бібліотеки із гідністю несуть шляхетну просвітницьку місію, передаючи естафету знань від покоління до покоління.

Бажаємо Вам мирного неба, сонячних днів, оптимізму, творчої наснаги, мудрості, міцного здоров’я, радості та щастя. Нехай обрана Вами дорога  буде прямою і чистою, робота приносить тільки натхнення і задоволення, а у Ваших родинах панує Віра, Надія і Любов!