Відзначаємо День захисників і захисниць України

Дата: 26.09.2023 11:03

В зв'язку з переходом Православної церкви України та Української греко - католицької  церкви  на Новоюліанский  стиль календаря День захисників та захисниць України перенесено з 14  на 1 жовтня. В зв'язку з цим протягом тижня  у Великоплосківському ОЗО - ліцеї  проводиться цикл заходів, присвячених відзначенню Дня захисників та захисниць України. Вчитель Захисту України Єждін Євгеній Ігорович спільно з захисниками ЗСУ провів практичне заняття для учнів  10 і 11 класів. Протягом заняття діти  ознайомились із сучасною зброєю, вчились її  збирати і розбирати, настроювати приціл. Спільна робота закладу та захисників викликала неабиякий інтерес  у дітей, зацікавила їх і захопила своєю новізною і новаторством. Такі уроки допомагають учням  вгамувати тривожність і страх, бути обізнаними у сучаснії зброї. І,  дивлячись на мужність і, водночас, доброту захисників,  не мати сумніву в нашій Перемозі!  Слава Україні! Дякуємо ЗСУ!