Дітям про вибухонебезпечні предмети

Дата: 25.09.2023 14:56

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами: приблизно 30% її території є потенційно небезпечними через вибухонебезпечні предмети.

Діти пізнають світ і дорослішають, отримуючи новий досвід. Проте інколи це пов’язано з ризикованою поведінкою. Жодна дитина не має ризикувати життям та здоров'ям, повертаючись додому зі школи, гуляючи в парку чи на дитячому майданчику. Доки територія України забруднена мінами, наш обов’язок — розповісти дітям про загрозу вибухонебезпечних предметів та пояснити, як залишатися в безпеці.  Протягом вересня класними керівниками гімназії були проведені наступні заходи:

• інформаційна хвилинка у кабінеті безпеки «Обережно! Вибухонебезпечні предмети» (1 клас);
  • обговорення пам’ятки «Дії учнів у разі знаходження вибухонебезпечних предметів» (2 клас);
  • гра «Провідник Безпеки», перегляд мультсеріалу «Пес Патрон» (3 клас);
  • інформаційна бесіда "Вибухонебезпечні предмети: які вони та що робити" (5 клас);
  • бесіда про види боєприпасів,  методи їх розпізнавання «Небезпечні предмети (знахідки) та дії при їх виявленні»  (6 клас);
  • інформаційна бесіда "Вибухонебезпечні предмети: які вони та що робити" (7 клас);
  • калейдоскоп загадок "Знахідка може вибухнути" (8 клас);
  • бесіда "Мінна небезпека" (9 клас).