День Миру в шкільній бібліотеці!

Дата: 22.09.2023 12:21

Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002 року. З нагоди свята в шкільну бібліотеку завітали учні 5 класу які зробили паперових голубів і провели флешмоб "Голуб миру".

Бібліотекар розповіла дітям, що в 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру щорічно 21 вересня. ООН проголосила свято днем відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі. День миру 2023 актуальний як ніколи, адже сучасне суспільство страждає від міжнаціональних конфліктів, війн, терактів, екологічних лих.

"Міжнародний день миру дає кожному з нас можливість справою довести свою прихильність до миру, ставши поборником цілей в галузі сталого розвитку" - так сказано в щорічному святковому посланні ООН.

Свято Міжнародний день миру - заклик до примирення, порозуміння, спільної роботи по зміцненню стабільності, дотримання прав і свобод людини. Діти подякували за цікаву лекцію. Фото без опису