«Хай буде мир віднині і повік»

Дата: 20.09.2023 14:59

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру.

Сьогодні для нашої держави це свято набуло особливого змісту. Після 24 лютого 2022 року світ українців назавжди змінився.

Ми відчули на собі те, про що багато хто раніше не замислювався. Тепер ми знаємо точно, що найбільше у світі щастя – це мир, мир у сім’ях, у серцях, у нашій рідній Україні! Велике щастя коли люди живуть дружно та спокійно, працюють, навчаються, коли не лунає «повітряна тривога».

З нагоди Міжнародного дня миру бібліотекарі КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» провели масовий захід «Хай буде мир віднині і повік» для учнів 4 класу, який не обмежився стінами бібліотеки. Під час вуличної акції  "Я обираю мир" діти на паперових серцях писали, що таке мир. Залюбки прийняли участь у спортивних змаганнях.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців.

Бажаємо всім миру, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя.