16 вересня - Міжнародний день чистих берегів

Дата: 13.09.2023 11:49

Фото без описуФото без опису

Традиційно в треті вихідні вересня (цьогоріч 16 вересня)  світова екологічна спільнота організовує масштабні екологічні івенти у рамках «Міжнародного дня чистих берегів», з метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення відходами водних ресурсів, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості населення. Головною метою екологічних заходів є формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян об’єднатися у цей день і вийти на прибирання поблизу своєї домівки, у парк, де проводите дозвілля, чи на берег водойми, де відпочиваєте. Давайте разом триматимемо екологічну оборону, допоки наші воїни тримають оборону всієї країни!

Стань учасником «Міжнародного дня чистих берегів»! Хай кожен із нас зробить свій внесок до наближення перемоги! Все обов’язково буде Україна!🇺🇦