Граматика повеліває навіть королями

Дата: 08.09.2023 14:58

Щороку світова спільнота 8 вересня  відзначає  Міжнародний день грамотності. Мета Міжнародного дня грамотності — відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому.
    Всі ми повинні бути грамотними та прищепити своїм дітям бажання до грамотності, а, отже, й самовдосконалення, сміливості у здобутті нових знань, відвертості та щирості у висловлюванні думок, любов до книжок, навички роботи з сучасними інформаційними технологіями, розуміння й усвідомлення проблем та шляхів їх подолання – одне слово те, що складає грамотність сучасної людини.

У цей день в нашій школі до Міжнародного дня грамотності вчителями було проведено низку  заходів для вдосконалення рівня грамотності учнів.