«Їх подвигу не буде забуття…»

Дата: 29.08.2023 12:10

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, під час російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

З цієї нагоди бібліотекари КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» підготували для своїх читачів книжкову виставку та відео за темою «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих!»

29 серпня будинок культури та КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» провели годину пам'яті «Їх подвигу не буде забуття…». Вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам.