«Як Україна стала незалежною»

Дата: 24.08.2023 09:13

Бути українцем – значить пишатися своєю країною. Українці пишаються тим, що будують незалежну державу і духовно «повертаються» у родину народів Європи, виконуючи заповітну мрію багатьох поколінь українських патріотів. Тільки почуття любові й глибокої гордості за Україну разом із твердою вірою в її світле та величне майбутнє, у святість цієї прекрасної землі дає кожному українцеві, незалежно від того, молодий він чи сивий, чи живе він в Україні, чи в інших краях, право стверджувати: це моя країна, мій народ, моя Україна!

У КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» бібліотекари  оформили для користувачів історичний хроноскоп  «Як Україна стала незалежною» на якому представлена література про шлях нашої держави до самостійності, від давнини до сьогодення, про видатних особистостей, які зробили свій внесок у цей процес. Також переглянули відео «Незалежна та вільна. Шлях до перемоги».