«Надходження у фонд»

Дата: 21.08.2023 14:42

Згідно Комплексної програми розвитку культури Великоплосківської сільської ради на 2021-2024 роки «Розвитку культури на території  Великоплосківської об’єднаної територіальної громади» затвердженої сесією Великоплосківської сільської ради від 24 грудня 2020 року №57-VIII для КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради»  придбали твори сучасних українських авторів, які читають діти за новою шкільною програмою.

Нові видання з’являться в бібліотеках - філіях: Слов'яносербської філії Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради, Тростянецької філії Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради та Новосавицької філії Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради.

Це книги українських авторів:

М. Стельмах - «Митькозавр із Юрківки»,

Л. Вороніна - «Різдвяна казка від слона Ґудзика»,

В. Нестайко – «Тореадори з Васюківки»,

Марко Вовчок - «Інститутка»,

А. Чайковський – «За сестрою»,

В. Нестайко – «Чарівний талісман»,

М. Коцюбинський – «Дорогою ціною».

Твори зарубіжних письменників:

Р. Кіплінг – Мауглі,

Роальд Дал – Чарлі і шоколадна фабрика.

Неабияке задоволення приносять нові видання. Це радість для всіх - як для бібліотекарів, так і для мешканців села! Адже кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Це яскраві видання на будь-який смак українських та зарубіжних авторів.

Чекаємо Вас!!