До нашої громади завітали представники Громадської організації "Десяте квітня"!

Дата: 16.08.2023 14:47

Фото без описуСьогодні до нашої громади завітали представники Громадської організації "Десяте квітня" та передали внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території громади, набори постільної білизни, матраци, подушки, ковдри, рушники, термоси, ліхтарики, набори посуду та гігієнічні набори.

Анастасія та Ольга приїхали до нашої громади нещодавно, сьогодні вони також отримали гуманітарну допомогу від організації, але ж на якусь мить і самі стали трішечки волонтерами, адже взяли участь та надали свою допомогу у розвантажуванні вантажу для усіх 27 ВПО.

Дякуємо Громадській організації "Десяте квітня" та їх представникам за увагу та підтримку для людей, які змушені були покинути свої домівки та знайшли прихисток у нашій громаді.
Також вдячні Анастасії та Ользі за допомогу та благодійність.