Про перепризначення субсидії на житлово-комунальні послуги в опалювальному періоді 2023-2024 року для деяких категорій домогосподарств

Дата: 02.08.2023 14:44

До уваги одержувачів житлової субсидії на території Великоплосківської громади!

ЦНАП Великоплосківської сільської ради інформує про перепризначення субсидії на житлово-комунальні послуги в опалювальному періоді 2023-2024 року для деяких категорій домогосподарств.

За інформацією Пенсійного фонду України, перепризначенню субсидій у наступному опалювальному періоді підлягають домогосподарства в яких особи, *з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, не проживають за місцем реєстрації.*

Відповідно до п.44 Постанови 848 –  "Заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України або Портал Дія, офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ними інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також інформаційні системи Мінсоцполітики (з накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису).
У разі подання заяви та декларації через Портал Дія особа громадянина посвідчується паспортом громадянина України."

Для отримання консультації з даного питання, отримувачі субсидій у складі домогосподарств яких є особи, які зареєстровані, але не проживають, можуть звернутись особисто до ЦНАП Великоплосківської сільської ради, а також до старост у старостинських округах.