Дата: 31.07.2023 11:40

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.
Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

Слов'яносербська бібліотека та будинок культури провели круглий стіл «Торгівля людьми, або  рабство по сучасному'', де було обговорено ризики торгівлі людьми в умовах сьогодення.