Історична година "Україна- погляд в історію"

Дата: 28.07.2023 14:19

Цього року країна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента від 24 серпня 2021 року. Тож варто детальніше звернутись до його витоків. Адже історія державності,  за визначенням Володимира  Винниченка, – це сукупність характерних ознак економічного, культурного і суспільного життя народу, які формуються століттями, а то й тисячоліттями. Тому згадаймо традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітнє літочислення.
Слов'яносербська бібліотека-філія разом з  Слов'яносербським БК провели історичну годину ''Україна - погляд в історію '', оформили тематичну виставку ''День Української Державності'' та був організований флешмоб віршів до цього свята.