Повідомлення RASFF стосовно виявлення охратоксииу А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mader) до України .

Дата: 24.07.2023 12:47

Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує: до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо повідомлення RASFF № 2023.4690-fup2, отриманого по системі твидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF), стосовно виявлення охратоксииу А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mader) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080).