Профілактичні рейди серед сімей з дітьми Великоплосківської громади

Дата: 24.07.2023 10:38

Фото без описуЗ 13 по 21 липня 2023 року з метою забезпечення державної політики захисту та соціальної підтримки дітей пільгових категорій Службою у справах дітей сільської ради, представниками комісії з питань захисту прав дітей, педагогів навчальних закладів, старостів старостинських округів та лікарів КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Великоплосківської сільської ради проведено профілактичні рейди на території Тростянецького, Новосавицького старостинських округів та с. Великоплоске. Було обстежено 16 сімей з дітьми та проведено роз’яснювальну бесіду стосовно стану утримання та виховання дітей належним чином. Батькам з п’яти сімей надано усне попередження про неналежне утримання та виконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх та неповнолітніх дітей. Комісією надано рекомендації виконавчому комітету Великоплосківської сільської ради щодо взяття на облік двох сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.