Одеська область, Роздільнянський район

Дата: 16.07.2023 20:00
Кількість переглядів: 183

Фото без опису15.07.2023 року наша команда завітала по запрошенню до Захарівки на товариську зустріч з футболу у форматі 8х8.

Спочатку зіграли наймолодша вікова група 2010 р.н. вигравали 3:0, але наприкінці господарі відігралися зрівнявши рахунок 3:3 так і закінчилася гра. У нас забивали голи: Андрій Бойнічан⚽, Кирило Труханов⚽, Олена Зарічук⚽.

Забитий гол Станіслава Балана арбітр помилково не зарахував. Потім трохи старші юнаки показували свої навики у футболі рахунок 4:1 ми поступилися у нас відзначився голом Максим Мисько ⚽.

І на завершення зіграли дорослі показавши майстерність та класні забиті голи. Рахунок 4:2 ми впевнено перемогли 1 тайм 3:0, початок 2 тайму пропустили 2 м'яча і в кінці матчу Євген Стиранець оформивши дубль ⚽⚽поставив крапку, а також забивали Денис Теличко ⚽та Станіслав Балан⚽ -його класний гол найкращий з льоту в дальні кут. Всім учасникам та супернику подяка за гру!

Щиро вдячні начальнику відділу освіти Володимиру Ярочкіну 🤝за надання шкільного автобусу!